801 6TH AVE NW

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 2492000

$36 641
Assessed Value
$80 723
Market Value
Annual Tax
$11 641
Taxable Value
Ownership
OwnerSMITH DEREK D & JENNIFER L
Mailing Address801 6TH AVE NW JASPER FL 32052
Property Details
Year Built1989
Living Area1 959 sq ft
Lot Size65 340 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$13 500
Just (Market) Value$80 723
Assessed Value$36 641
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 641