7777 SW 79TH DR

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 2988000

$64 466
Assessed Value
$127 960
Market Value
Annual Tax
$41 131
Taxable Value
Ownership
OwnerGOOLSBY RITA & BILLOT DONNA
Mailing Address7777 SW 79TH DRIVE JASPER FL 32052
Property Details
Year Built1932
Living Area1 722 sq ft
Lot Size605 484 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$19 903
Just (Market) Value$127 960
Assessed Value$64 466
Exemptions-$23 335
Taxable Value$41 131