1451 BERRY ST

JENNINGS, Florida 32053 · Hamilton County · Parcel 7334010

$112 334
Assessed Value
$112 334
Market Value
Annual Tax
$82 334
Taxable Value
Ownership
OwnerDANIELS BERTHA LEE
Mailing Address523 YOUNGS MILL RD LAGRANGE GA 30241
Property Details
Year Built2024
Living Area837 sq ft
Lot Size3 484 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$720
Building Value$111 614
Just (Market) Value$112 334
Assessed Value$112 334
Exemptions-$50 722
Taxable Value$82 334