1309 MCCALL ST

JENNINGS, Florida 32053 · Hamilton County · Parcel 7035000

$31 651
Assessed Value
$57 317
Market Value
Annual Tax
$6 651
Taxable Value
Ownership
OwnerSNIPES BILLY C & CANDICE P
Mailing AddressPO BOX 42 JENNINGS FL 32053
Property Details
Living Area1 552 sq ft
Lot Size22 476 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$5 400
Just (Market) Value$57 317
Assessed Value$31 651
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 651