118 MARGIE LN

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 6698000

$28 946
Assessed Value
$45 582
Market Value
Annual Tax
$3 946
Taxable Value
Ownership
OwnerBENNETT MURIL V & SHEILA L
Mailing AddressPO BOX 84 JASPER FL 32052
Property Details
Living Area1 284 sq ft
Lot Size7 143 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 716
Just (Market) Value$45 582
Assessed Value$28 946
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 946
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $100 11