11493 NE 38TH ST

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 1937000

$27 090
Assessed Value
$61 154
Market Value
Annual Tax
$2 090
Taxable Value
Ownership
OwnerHARVEY WM S & GAYLE W
Mailing Address11493 NE 38TH ST JASPER FL 32052
Property Details
Year Built1983
Living Area1 663 sq ft
Lot Size22 041 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$4 554
Just (Market) Value$61 154
Assessed Value$27 090
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 090