11159 SW 249 CR

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 2919005

$45 776
Assessed Value
$61 287
Market Value
Annual Tax
$20 776
Taxable Value
Ownership
OwnerLAMB MICHELLE LYNN
Mailing Address11159 SW CR 249 JASPER FL 32052
Property Details
Year Built1985
Living Area1 482 sq ft
Lot Size135 384 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$24 242
Just (Market) Value$61 287
Assessed Value$45 776
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 776