10887 NW 38TH WAY

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 2575000

$41 649
Assessed Value
$71 985
Market Value
Annual Tax
$16 649
Taxable Value
Ownership
OwnerBELL EARNEST ALLEN JR AND
Mailing Address10887 NW 38TH WAY JASPER FL 32052
Property Details
Year Built1996
Living Area770 sq ft
Lot Size21 692 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$4 347
Just (Market) Value$71 985
Assessed Value$41 649
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 649