10550 SW CRESS ALY

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 2206010

$182 321
Assessed Value
$638 677
Market Value
Annual Tax
$182 321
Taxable Value
Ownership
OwnerPOWERS CHRIS & ALANA AND
Mailing Address16607 WATER LINE SVR ROAD BRADENTON FL 34212
Property Details
Year Built2024
Living Area1 335 sq ft
Lot Size5 258 998 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$31 564
Building Value$150 757
Just (Market) Value$638 677
Assessed Value$182 321
Taxable Value$182 321