103 3RD ST SW

JASPER, Florida 32052 · Hamilton County · Parcel 6386000

$44 263
Assessed Value
$50 410
Market Value
Annual Tax
$19 263
Taxable Value
Ownership
OwnerIQBAL YASEEN &
Mailing Address103 3RD ST SW JASPER FL 32052
Property Details
Living Area1 295 sq ft
Lot Size9 278 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$2 231
Just (Market) Value$50 410
Assessed Value$44 263
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 263