10029 SE 135 CR

WHITE SPRINGS, Florida 32096 · Hamilton County · Parcel 1221000

$164 375
Assessed Value
$311 850
Market Value
Annual Tax
$139 375
Taxable Value
Ownership
OwnerSTORMANT WILLIAM K AND
Mailing Address10066 SE CR 135 WHITE SPRINGS FL 32096
Property Details
Living Area2 532 sq ft
Lot Size1 698 840 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$65 700
Just (Market) Value$311 850
Assessed Value$164 375
Exemptions-$25 000
Taxable Value$139 375