102 RED HAWK LN

PORT ST JOE, Florida 32456 · Gulf County · Parcel 03187072R

$620 752
Assessed Value
$620 752
Market Value
Annual Tax
$595 752
Taxable Value
Ownership
OwnerKENNEDY TIMOTHY& SHEILA(TRUST)
Mailing Address102 RED HAWK LN PORT ST JOE FL 32456
Property Details
Year Built2024
Living Area2 154 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$190 000
Building Value$430 752
Just (Market) Value$620 752
Assessed Value$620 752
Exemptions-$50 722
Taxable Value$595 752