101 LEVI ST

WEWAHITCHKA, Florida 32465 · Gulf County · Parcel 01546435R

$36 267
Assessed Value
$104 608
Market Value
Annual Tax
$11 267
Taxable Value
Ownership
OwnerPILOTTI MILDRED
Mailing Address101 LEVI ST WEWAHITCHKA FL 32465
Property Details
Year Built1998
Living Area2 160 sq ft
Lot Size88 426 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$44 000
Just (Market) Value$104 608
Assessed Value$36 267
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 267