1425 SUNSET TRL

LABELLE, Florida 33935 · Glades County · Parcel A024228U0100000290

$44 203
Assessed Value
$73 607
Market Value
Annual Tax
$19 203
Taxable Value
Ownership
OwnerSOLIS HILDELINA
Mailing Address1425 SUNSET TRL LABELLE FL 33935
Property Details
Year Built1990
Living Area801 sq ft
Lot Size108 464 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$49 800
Just (Market) Value$73 607
Assessed Value$44 203
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 203