1032 HILTON CT

LABELLE, Florida 33935 · Glades County · Parcel S31423010200630150

$279 079
Assessed Value
$279 079
Market Value
Annual Tax
$279 079
Taxable Value
Ownership
OwnerNF INVESTMENT GROUP INC
Mailing Address19790 W DIXIE HWY 309 MIAMI FL 33180
Property Details
Year Built2024
Living Area1 775 sq ft
Lot Size12 719 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 500
Building Value$260 579
Just (Market) Value$279 079
Assessed Value$279 079
Taxable Value$279 079
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $356 900 03