100 NW 1ST ST W-3

MOORE HAVEN, Florida 33471 · Glades County · Parcel S11423200301380W03

$26 076
Assessed Value
$34 486
Market Value
Annual Tax
$1 076
Taxable Value
Ownership
OwnerSPEARS GERALD S
Mailing AddressP. O. BOX 1431 MOORE HAVEN FL 33471
Property Details
Year Built1994
Living Area510 sq ft
Lot Size6 011 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$16 320
Just (Market) Value$34 486
Assessed Value$26 076
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 076