SW 15 CT

BELL, Florida 32619 · Gilchrist County · Parcel 050915009400000060

$78 519
Assessed Value
$78 519
Market Value
Annual Tax
$78 519
Taxable Value
Ownership
OwnerRODRIGUEZ AIDA L
Mailing Address261 ISHIE AVENUE BRONSON FL 32621
Property Details
Lot Size444 748 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$70 839
Building Value$7 680
Just (Market) Value$78 519
Assessed Value$78 519
Taxable Value$78 519
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $90 000 01