NE 120 LP

BRANFORD, Florida 32008 · Gilchrist County · Parcel 360615000000080030

$172 634
Assessed Value
$172 634
Market Value
Annual Tax
$172 634
Taxable Value
Ownership
OwnerRUTLEDGE JOHN J II & JULIA C
Mailing Address2255 NE 120TH LOOP BRANFORD FL 32008
Property Details
Lot Size444 312 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$148 410
Building Value$24 224
Just (Market) Value$172 634
Assessed Value$172 634
Taxable Value$172 634