866 SE 95 PL

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 221015000000070190

$147 360
Assessed Value
$262 875
Market Value
Annual Tax
$147 360
Taxable Value
Ownership
OwnerJONES LUXURY RESTROOMS INCORPO
Mailing Address1490 NE 130TH ST TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built2024
Living Area844 sq ft
Lot Size430 808 sq ft
Use Code060
Valuation Breakdown
Land Value$3 165
Building Value$144 195
Just (Market) Value$262 875
Assessed Value$147 360
Taxable Value$147 360
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $100 11