809 SE 57 CT RD

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 040916021800000080

$46 301
Assessed Value
$79 845
Market Value
Annual Tax
$21 301
Taxable Value
Ownership
OwnerTOMPKINS GAIL LOUISE
Mailing Address809 SE 57TH CT TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built1993
Living Area1 064 sq ft
Lot Size218 235 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$52 605
Just (Market) Value$79 845
Assessed Value$46 301
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 301
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $100 14