7532 SE SR 47

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 101015000000010010

$47 560
Assessed Value
$99 018
Market Value
Annual Tax
$22 560
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON MEGAN ANNE
Mailing Address7532 SE SR 47 TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built1999
Living Area840 sq ft
Lot Size214 315 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$46 158
Just (Market) Value$99 018
Assessed Value$47 560
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 560