7210 SW 85 PL

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 171014000000120000

$39 983
Assessed Value
$44 357
Market Value
Annual Tax
$14 983
Taxable Value
Ownership
OwnerLEE WILLIAM O IV
Mailing Address7210 SW 85TH PL TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built1988
Living Area840 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$21 500
Just (Market) Value$44 357
Assessed Value$39 983
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 983