4388 NE 18 TRL

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 290816000000010030

$36 611
Assessed Value
$123 087
Market Value
Annual Tax
$11 611
Taxable Value
Ownership
OwnerBEACH BRANDON
Mailing Address4530 NE 18TH TRL TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built1997
Living Area1 512 sq ft
Lot Size217 800 sq ft
Use Code056
Valuation Breakdown
Land Value$29 784
Just (Market) Value$123 087
Assessed Value$36 611
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 611