3510 SW 57 PL

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 360914000000060021

$46 944
Assessed Value
$109 894
Market Value
Annual Tax
$21 944
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVIS MARY ANNETTE
Mailing Address248 PARK HEAD RD ALLENFORD ONTARIO
Property Details
Year Built1997
Living Area1 190 sq ft
Lot Size82 328 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$40 635
Just (Market) Value$109 894
Assessed Value$46 944
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 944