269 SE 57 CT RD

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 040916000000040170

$133 157
Assessed Value
$224 054
Market Value
Annual Tax
$108 157
Taxable Value
Ownership
OwnerMASTERS JUNE M TRUSTEE
Mailing Address269 SE 57TH COURT RD TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built2011
Living Area1 269 sq ft
Lot Size205 167 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$49 455
Just (Market) Value$224 054
Assessed Value$133 157
Exemptions-$25 000
Taxable Value$108 157