2110 SE 46 WAY

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 170916007800000310

$27 101
Assessed Value
$62 077
Market Value
Annual Tax
$2 101
Taxable Value
Ownership
OwnerPEETERS ANICA
Mailing Address2110 SE 46TH WAY TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built1986
Living Area1 333 sq ft
Lot Size54 014 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$19 840
Just (Market) Value$62 077
Assessed Value$27 101
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 101