1669 SE 21 TER

TRENTON, Florida 32693 · Gilchrist County · Parcel 120915000000010100

$103 208
Assessed Value
$138 980
Market Value
Annual Tax
$78 208
Taxable Value
Ownership
OwnerCRIBBS ASHLEY N
Mailing Address1669 SE 21ST TER TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built2000
Living Area1 152 sq ft
Lot Size535 788 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$80 087
Just (Market) Value$138 980
Assessed Value$103 208
Exemptions-$25 000
Taxable Value$78 208