1039 NW 18 WAY

BELL, Florida 32619 · Gilchrist County · Parcel 290815022700000140

$144 713
Assessed Value
$240 958
Market Value
Annual Tax
$119 713
Taxable Value
Ownership
OwnerSHANNON GEORGE E JR &
Mailing Address1039 NW 18TH WAY BELL FL 32619
Property Details
Year Built2008
Living Area1 670 sq ft
Lot Size239 580 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$67 375
Just (Market) Value$240 958
Assessed Value$144 713
Exemptions-$25 000
Taxable Value$119 713