922 PAT THOMAS PKWY

QUINCY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-13-2N-4W-0000-00243-0700

$59 939
Assessed Value
$59 939
Market Value
Annual Tax
$34 939
Taxable Value
Ownership
OwnerREYES LUIS
Mailing Address922 PAT THOMAS PKWY QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1954
Living Area1 508 sq ft
Lot Size13 868 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 500
Just (Market) Value$59 939
Assessed Value$59 939
Exemptions-$25 000
Taxable Value$34 939
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2025 $100 11