55 E CIRCLE DR

GRETNA, Florida 32332 · Gadsden County · Parcel 2-29-3N-4W-0000-00344-1600

$34 938
Assessed Value
$70 153
Market Value
Annual Tax
$9 938
Taxable Value
Ownership
OwnerHORNE DARRELL
Mailing AddressP O BOX 289 GRETNA FL 32332
Property Details
Year Built1998
Living Area2 052 sq ft
Lot Size8 999 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$7 571
Just (Market) Value$70 153
Assessed Value$34 938
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 938