519 JACKSON ST

GREENSBORO, Florida 32330 · Gadsden County · Parcel 3-16-2N-5W-0000-00224-0300

$17 332
Assessed Value
$17 332
Market Value
Annual Tax
$3 158
Taxable Value
Ownership
OwnerDUDLEY ZACH
Mailing AddressPO BOX 327 GREENSBORO FL 32330
Property Details
Year Built1989
Living Area672 sq ft
Lot Size19 420 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$9 193
Just (Market) Value$17 332
Assessed Value$17 332
Exemptions-$14 174
Taxable Value$3 158