2241 GREENSBORO HWY

GREENSBORO, Florida 32330 · Gadsden County · Parcel 3-14-2N-5W-0000-00312-0100

$36 871
Assessed Value
$96 411
Market Value
Annual Tax
$11 871
Taxable Value
Ownership
OwnerFASON ROBERT
Mailing Address2241 GREENSBORO HWY QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1947
Living Area2 032 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$7 200
Just (Market) Value$96 411
Assessed Value$36 871
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 871