199 BULLDOG RUN RD

COUNTY, Florida 32352 · Gadsden County · Parcel 2-06-3N-2W-0000-00210-0200

$305 994
Assessed Value
$406 556
Market Value
Annual Tax
$288 331
Taxable Value
Ownership
OwnerPHILLIPS TERRY
Mailing AddressP O BOX 979 HAVANA FL 32333
Property Details
Year Built2000
Living Area2 048 sq ft
Lot Size871 200 sq ft
Use Code055
Valuation Breakdown
Land Value$10 510
Just (Market) Value$406 556
Assessed Value$305 994
Exemptions-$17 663
Taxable Value$288 331