1671 MT HOSEA CHURCH RD

COUNTY, Florida 32352 · Gadsden County · Parcel 1-34-4N-4W-0000-00441-0300

$54 481
Assessed Value
$64 459
Market Value
Annual Tax
$42 975
Taxable Value
Ownership
OwnerGRIFFIN CAROLYN
Mailing Address1671 MT HOSEA CHURCH RD QUINCY FL 32352
Property Details
Year Built1972
Living Area1 772 sq ft
Lot Size87 120 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$19 840
Just (Market) Value$64 459
Assessed Value$54 481
Exemptions-$11 506
Taxable Value$42 975