111 TREEBARK CT

COUNTY, Florida 32333 · Gadsden County · Parcel 2-10-3N-2W-0000-00233-0600

$82 739
Assessed Value
$112 143
Market Value
Annual Tax
$56 071
Taxable Value
Ownership
OwnerCLAIBORNE AMY
Mailing Address111 TREEBARK CT HAVANA FL 32333
Property Details
Year Built1995
Living Area1 982 sq ft
Lot Size266 587 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$53 185
Just (Market) Value$112 143
Assessed Value$82 739
Exemptions-$26 668
Taxable Value$56 071