1104 LORRAINE AVE

CHATTAHOOCHEE, Florida 32324 · Gadsden County · Parcel 2-04-3N-6W-0500-0000A-0030

$28 923
Assessed Value
$89 757
Market Value
Annual Tax
$3 923
Taxable Value
Ownership
OwnerDOUGLAS JONNIE
Mailing Address1104 LORRAINE AVE CHATTAHOOCHEE FL 32324
Property Details
Year Built1955
Living Area1 407 sq ft
Lot Size12 600 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$11 130
Just (Market) Value$89 757
Assessed Value$28 923
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 923