110 DEER RUN CT

COUNTY, Florida 32333 · Gadsden County · Parcel 3-12-2N-2W-0572-00000-0700

$25 837
Assessed Value
$56 515
Market Value
Annual Tax
$837
Taxable Value
Ownership
OwnerKYER JENNIFER
Mailing Address110 DEER RUN CT HAVANA FL 32333
Property Details
Year Built1996
Living Area1 140 sq ft
Lot Size19 342 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$15 720
Just (Market) Value$56 515
Assessed Value$25 837
Exemptions-$25 000
Taxable Value$837