108 SUNDAY RD

COUNTY, Florida 32324 · Gadsden County · Parcel 1-33-4N-5W-0000-00433-0200

$37 378
Assessed Value
$49 058
Market Value
Annual Tax
$24 529
Taxable Value
Ownership
OwnerCARTAGENA NELSON
Mailing Address108 SUNDAY RD CHATTAHOOCHEE FL 32324
Property Details
Year Built1989
Living Area1 664 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$7 200
Just (Market) Value$49 058
Assessed Value$37 378
Exemptions-$12 849
Taxable Value$24 529