108 G F & A DR

QUINCY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-08-2N-3W-0000-00410-0100

$32 028
Assessed Value
$81 929
Market Value
Annual Tax
$7 028
Taxable Value
Ownership
OwnerMCKENZIE FRANCES
Mailing Address108 N G F & A DR QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1992
Living Area1 718 sq ft
Lot Size114 998 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$23 840
Just (Market) Value$81 929
Assessed Value$32 028
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 028