1055 IRON BRIDGE RD

COUNTY, Florida 32333 · Gadsden County · Parcel 2-36-3N-2W-0000-00332-0200

$47 969
Assessed Value
$90 096
Market Value
Annual Tax
$22 969
Taxable Value
Ownership
OwnerDUGHI LAURIE
Mailing Address1055 IRON BRIDGE RD HAVANA FL 32333
Property Details
Year Built1977
Living Area1 344 sq ft
Lot Size217 800 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$61 944
Just (Market) Value$90 096
Assessed Value$47 969
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 969