1053 SELMAN RD

COUNTY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-16-2N-3W-0000-00122-0200

$21 738
Assessed Value
$29 187
Market Value
Annual Tax
$14 593
Taxable Value
Ownership
OwnerMORRIS GEORGE
Mailing Address1053 SELMAN RD QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1972
Living Area1 008 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$13 590
Just (Market) Value$29 187
Assessed Value$21 738
Exemptions-$7 145
Taxable Value$14 593