104 N ADAMS ST

QUINCY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-07-2N-3W-0730-00000-0573

$168 099
Assessed Value
$176 808
Market Value
Annual Tax
$155 215
Taxable Value
Ownership
OwnerREDDICK HILLIARD
Mailing Address104 N ADAMS ST QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1940
Living Area7 000 sq ft
Lot Size4 054 sq ft
Use Code012
Valuation Breakdown
Land Value$32 000
Just (Market) Value$176 808
Assessed Value$168 099
Exemptions-$12 884
Taxable Value$155 215