103 JIM WILLIAMS RD

COUNTY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-19-2N-3W-0000-00144-0100

$79 046
Assessed Value
$172 570
Market Value
Annual Tax
$29 046
Taxable Value
Ownership
OwnerSMITH GERALDINE
Mailing Address115 JIM WILLIAMS RD QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built2018
Living Area3 325 sq ft
Lot Size129 373 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 790
Just (Market) Value$172 570
Assessed Value$79 046
Exemptions-$50 000
Taxable Value$29 046