101 GREEN LN

GRETNA, Florida 32332 · Gadsden County · Parcel 3-06-2N-4W-0000-00144-2000

$17 068
Assessed Value
$19 425
Market Value
Annual Tax
$15 464
Taxable Value
Ownership
OwnerPETERS DONIKA
Mailing Address101 GREEN LANE GRETNA FL 32332
Property Details
Year Built1976
Living Area864 sq ft
Lot Size10 834 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$8 895
Just (Market) Value$19 425
Assessed Value$17 068
Exemptions-$1 604
Taxable Value$15 464