10 M L KING BLVD

CHATTAHOOCHEE, Florida 32324 · Gadsden County · Parcel 2-04-3N-6W-0520-00001-0011

$32 350
Assessed Value
$53 460
Market Value
Annual Tax
$7 350
Taxable Value
Ownership
OwnerDICKSON JAMES
Mailing AddressP O BOX 511 CHATTAHOOCHEE FL 32324
Property Details
Year Built1948
Living Area1 200 sq ft
Lot Size47 773 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 300
Just (Market) Value$53 460
Assessed Value$32 350
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 350
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $100 11