95 17TH ST

APALACHICOLA, Florida 32320 · Franklin County · Parcel 0109S08W833001060070

$43 681
Assessed Value
$256 618
Market Value
Annual Tax
$18 681
Taxable Value
Ownership
OwnerSMOLENSKI BETTIE E
Mailing Address95-17TH ST APALACHICOLA FL 32320
Property Details
Year Built1928
Living Area1 276 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$192 000
Just (Market) Value$256 618
Assessed Value$43 681
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 681