93 OTTER SLIDE RD

EASTPOINT, Florida 32328 · Franklin County · Parcel 3008S06W000000100620

$41 240
Assessed Value
$51 070
Market Value
Annual Tax
$16 240
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLLENBECK MILDRED ETAL
Mailing AddressPO BOX 222 EASTPOINT FL 32328
Property Details
Year Built1990
Living Area980 sq ft
Lot Size174 240 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$34 000
Just (Market) Value$51 070
Assessed Value$41 240
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 240