45 E GULF BCH DR

Florida 32328 · Franklin County · Parcel 2909S06W7310006E0030

$1 245 280
Assessed Value
$1 245 280
Market Value
Annual Tax
$1 245 280
Taxable Value
Ownership
OwnerSGI REAL ESTATE INC
Mailing Address7100 THOMAS DRIVE PANAMA CITY BEACH FL 32408
Property Details
Year Built2022
Living Area7 586 sq ft
Use Code011
Valuation Breakdown
Land Value$690 000
Building Value$555 280
Just (Market) Value$1 245 280
Assessed Value$1 245 280
Taxable Value$1 245 280