2622 HWY 98 E

Florida 32323 · Franklin County · Parcel 0707S03W000000400120

$648 313
Assessed Value
$648 313
Market Value
Annual Tax
$648 313
Taxable Value
Ownership
OwnerBEARD TAYLOR D
Mailing Address499 WOODVILLE HWY CRAWFORDVILLE FL 32327
Property Details
Year Built2024
Living Area3 139 sq ft
Lot Size45 650 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$115 000
Building Value$533 313
Just (Market) Value$648 313
Assessed Value$648 313
Taxable Value$648 313
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $100 14