9994 JAY RD

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 341N313301008010

$34 606
Assessed Value
$67 871
Market Value
Annual Tax
$9 606
Taxable Value
Ownership
OwnerDUKES JUSTIN C
Mailing Address9994 JAY RD PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built2003
Living Area1 548 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$14 000
Just (Market) Value$67 871
Assessed Value$34 606
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 606